TrueCam M5 WiFi

Připravena na jedno cvaknutí

Kamera do auta TrueCam M5 WiFi je nejpraktičtější černá skříňka v naší nabídce. Oproti ostatním dostala ještě lepší magnetický držák, výbornou optiku Sony, spoustu užitečných funkcí a kvalitní Full HD záznam. Ať vyrážíte na dlouhou cestu k moři nebo se potýkáte s ranní špičkou, palubní kamera vás za volantem chrání ve dne v noci. Při nehodě získáte spolehlivé důkazy a předejdete zdlouhavým sporům.

TrueCam M5 WiFi

Díky úhlu záběru 150° a Full HD rozlišení TrueCam M5 WiFi zachytí všechny potřebné detaily vaší jízdy.

Zvětšit

TrueCam M5 WiFi

Kompaktní velikost a matně černá barva zaručí, že vám TrueCam M5 WiFi nebude vadit ve výhledu a ani nebude poutat nechtěnou pozornost.

Zvětšit

TrueCam M5 WiFi

Velký, skvěle čitelný LCD displej a české menu dělají z používání TrueCam M5 WiFi radost.

Zvětšit

TrueCam M5 WiFi

Do magnetického držáku zacvaknete kameru během sekundy a díky speciální zarážce je navíc uchycení pevné a bezpečné.

Zvětšit

Chraňte na cestách sebe i svůj vůz s kamerou TrueCam M5 WiFi

Nejrychlejší instalace na trhu

Díky magnetickému držáku je TrueCam M5 WiFi ve vteřině připravena. Nová speciální zarážka navíc ukotví kameru ještě pevněji a bezpečněji. Magnetem jsme vybavili také objektiv pro rychlejší nacvaknutí doplňkového polarizačního filtru. Kamera vás zkrátka před jízdou a po zaparkování nezdrží ani o vteřinu.

Full HD plné důkazů

Kamera dokáže ve vysokém rozlišení natočit vše, co se před vozem děje. Ideální úhel záběru 150° nezkreslí obraz a důležité objekty jako SPZ zůstanou velké a čitelné. Frekvence 30 snímků za vteřinu se vypořádá i s rychlým pohybem a špičkový optický snímač v rozlišení 1080p dá videu opravdovou kvalitu.

Snadné ovládání přes WiFi a telefon

Naše kamera do auta má zabudovanou WiFi, díky které je přenos videí i úprava nastavení hračka. Vše zvládnete bezdrátově na pár klepnutí ze svého chytrého telefonu a naší aplikace.

Dostatek detailů i za tmy

Použitím úplně nové čočky a snímače Sony Starvis, který je optimalizován pro natáčení za zhoršených světelných podmínek, jsme dosáhli nejlepšího nočního obrazu, jaký kdy kamery do auta měly. Kamera při jízdě neustále přizpůsobuje své nastavení okolním podmínkám. Tím pádem získáte průkazné záběry i při opravdu slabém světle mimo obec. Ve městě zase s ostrými přechody světla pomůže funkce WDR – třeba při výjezdu z tunelu.

Velikost akorát na čelní sklo

TrueCam M5 WiFi vám svou velikostí nebude nikdy bránit ve výhledu. Přesto má ale skvěle čitelný 2″ displej s širokým pozorovacím úhlem. Snadno si tak prohlédnete poslední záběr nebo upravíte nastavení. Kamera je díky své matně černé barvě velice nenápadná a kolemjdoucí si jí jen stěží všimne.

Vybavena jako správná autokamera

Novou TrueCamku jsme vybavili všemi funkcemi, které vás ochrání a usnadní vám život. Třeba na zapnutí nemusíte díky automatickému startu vůbec myslet. Se záznamem do smyčky si autokamera sama udělá místo smazáním nejstaršího nepotřebného záběru. G-senzor zase sám video zamkne, když rozpozná náraz a s českým menu je ovládání maximálně snadné.

Hlídá i zaparkované auto

Už žádné ťukance od nedohledatelného viníka. Kamera do auta TrueCam šikovně hlídá i vaše zaparkované auto. Stačí ji nechat připojenou k napájení – senzor automaticky rozpozná pohyb a spustí nahrávání.

Násobně zvýšená životnost

Naše kamera do auta využívá místo tradiční baterie superkondenzátor. Ten mnohem lépe zvládá změny teplot, je spolehlivější, bezpečnější a vydrží násobně déle. Pro svůj provoz potřebuje být neustále připojen k nabíjení, což je ale u autokamery samozřejmost.

Získejte detekci radarů (doplňkově)

K TrueCam M5 WiFi si můžete přiobjednat i magnetický GPS modul s detekcí radarů. Získáte tak přístup k databázi více než 33 tisíc pevných radarů ve 36 zemích světa. Zároveň přímo ve videu můžete zobrazit svou rychlost, takže získáte důkaz, že jste jeli podle předpisů.

Softwarová aplikace – zobrazení videa, rychlosti a trasy na mapě. Vše na jednom místě

České menu

Menu je kromě dalších jazyků kompletně v češtině. Ovládání tedy zvládne úplně každý i bez slovníku.

WDR
(Wide Dynamic Range)

Široký dynamický záběr pomáhá vyrovnávat ostré kontrasty světla a stínů – třeba když vyjíždíte z tunelu.

Nejlepší noční video

Použitím vylepšené čočky a objektivu jsme dosáhli nejlepšího nočního videa, jaké jsme kdy v autokameře měli. Zůstáváte tak chráněni nonstop.

Spořič displeje

Kamera vás díky spořiči nebude v šeru a za tmy oslňovat.

Volitelný záznam zvuku

Snadno nastavíte, zda chcete, aby kamera nahrávala i zvuk z kabiny nebo ne.

CPL filtr
(DOPLŇKOVĚ)

Speciální polarizační filtr zabrání nechtěným odleskům jako je odraz palubní desky v předním skle. Díky magnetickému uchycení je jeho nasazení hračka.

PC aplikace se zobrazením polohy
(DOPLŇKOVĚ)

Projděte si natočené záběry v klidu u počítače. Pokud máte doplňkový GPS modul, přehraje vám aplikace i trasu z Google Maps včetně rychlosti.

Rychlost a poloha ve videu
(DOPLŇKOVĚ)

S přídavným GPS modulem umí naše kamera zobrazit rychlost i polohu přímo ve videu. Získáte tak důkaz, že jste neporušili pravidla. Díky záznamu polohy si můžete prohlédnout, kde auto bylo. Obě funkce se dají vypnout.

Upozornění na rychlost
(DOPLŇKOVĚ)

S doplňkovým GPS modulem může kamera sloužit i jako tachometr, který vás upozorní, kdykoliv v místě měření překročíte povolenou rychlost.

Kamera do auta TrueCam M5 WiFi – Připravena na jedno cvaknutí