TrueCam M7 GPS Dual

Má oči vpředu i vzadu

S naší nejlepší magnetickou kamerou do auta TrueCam M7 GPS Dual je řešení každé nepříjemnosti na silnici snazší. Přední Full HD kamera neustále sleduje, co se děje před vozem a zadní HD vám hlídá nárazník. Nacvaknutí kamery před jízdou zabere díky magnetickému držáku jen vteřinu. S GPS a databází radarů ve 36 zemích se navíc snadno vyhnete pokutám.

Video

Díky úhlu záběru 150° a Full HD rozlišení TrueCam M7 GPS Dual zachytí všechny potřebné detaily vaší jízdy. Záda vám pak kryje zadní kamera s úhlem záběru 130° a HD rozlišením.

Zvětšit

Design

Kompaktní velikost a matně černá barva zaručí, že vám TrueCam M7 GPS Dual nebude vadit ve výhledu a ani nebude poutat nechtěnou pozornost.

Zvětšit

Displej

Velký, skvěle čitelný LCD displej a české menu dělají z používání TrueCam M7 GPS Dual radost.

Zvětšit

Magnet

Do magnetického držáku zacvaknete kameru během sekundy a díky speciální zarážce je navíc uchycení pevné a bezpečné.

Zvětšit

Chraňte na cestách sebe i svůj vůz s kamerou TrueCam M7 GPS Dual

Připravena dřív, než se připoutáte

Už u TrueCam M5 Wi-Fi jsme použili revoluční magnetický držák pro co nejrychlejší instalaci. M7 jej má také. Čekejte super snadné používání a maximální ochranu v podobě zarážky, která doplňuje magnet a kameru udrží i na extrémně rozbité silnici. Nová autokamera je vybavena i magnetickým GPS modulem a kovovým objektivem. Na něj cvaknete doplňkový, magnetický polarizační CPL filtr, který odstraní nechtěné odlesky na čelním skle.

Dvě kamery = dvojnásobná ochrana

O přínosu autokamery rozhoduje kvalita záznamu. Ten musí být ostrý a plynulý, abyste i v rychlosti rozeznali drobné objekty jako SPZ nebo tváře. Přesně to TrueCam M7 dokáže – navíc hlídá předek i zadek zároveň. Přední natáčí ve Full HD při 30 snímcích a zabírá široký úhel 150 °. Zadní je polohovatelná, natáčí v HD a můžete ji umístit i na čelní asklo a nasměrovat směrem do auta. Snadno tak natočíte, co se děje v kabině – ideální pro taxikáře.

 

Buďte chráněni 24/7

Většina autokamer zvládá natáčet ve dne. Chleba se ale láme při špatných světelných podmínkách. Čočka a optický snímač TrueCam M7 se šeru i tmě automaticky přizpůsobí a pořídí jasné video, které můžete v případě nehody použít jako důkaz. Při výjezdu z tunelu nebo potkávání protijedoucího auta pomůže funkce WDR.

 

Vyhněte se pokutám

Chcete vědět o statických radarech ve 36 zemích světa? S nacvakávacím magnetickým GPS modulem vás už měření rychlosti nebo křižovatka s detekcí jízdy na červenou nepřekvapí. V databázi máme přes 40 tisíc míst a další stále přidáváme. Díky polohovým údajům si ve videu můžete nechat zobrazit i svou rychlost.

Ideální poměr mezi velikostí a výhledem

Autokamera vám nikdy nesmí překážet ve výhledu. Zároveň je ale fajn, když se na pořízené záběry můžete rovnou podívat – proto jsme TrueCam M7 vybavili skvěle čitelným dvoupalcovým displejem s vysokým rozlišením a širokými pozorovacími úhly. Přesto jsme zachovali maximální kompaktnost, kdy kamera nebudí pozornost kolemjdoucích.

Zvládá vše, co správná TrueCamka

TrueCam M7 se takřka o vše postará sama. Díky automatickému spuštění nahrávání na něj vy nikdy nezapomenete. Paměť nemusíte ručně mazat, kamera sama odstraní nejstarší nepotřebný záběr. Stejně tak umí pomocí G-senzoru rozpoznat náraz a automaticky video uzamknout. Zamykání videí, co si chcete nechat, zvládnete i vy jedním tlačítkem. Celé ovládání je navíc v češtině.

Bezpečné napájení s dlouhou životností

Místo klasické baterie jsme použili bezpečnější kondenzátor s mnohonásobně delší životností. Ten se snadno vypořádá se změnami teplot. Zároveň se v průběhu času nijak nezhoršují jeho vlastnosti. Aby kamera natáčela, musí být stále připojena k napájení, což je ale u autokamery samozřejmost.

V bezpečí i na parkovišti

Nepozorný řidič, co vám při parkování drcne do auta? I proti tomu vám TrueCam M7 s parkovacím režimem pomůže. G-senzor rozpozná náraz, obě kamery se v mžiku zapnou a spustí nahrávání. Stačí kameru nechat připojenou do napájení a důkazy jsou vaše.

Profesionální záběry díky CPL (doplňkově)

Speciální polarizační filtr zamezí nechtěným odleskům jako je odraz palubní desky v předním skle. Díky magnetickému uchycení je jeho nasazení hračka. Filtr zároveň redukuje množství světla a propustí přesně tolik slunečních paprsků, kolik je třeba. Samotné video tím získá lepší kontrast a barvy.

Softwarová aplikace – zobrazení videa, rychlosti a trasy na mapě. Vše na jednom místě

Přední i zadní kamera

Kombinace přední Full HD a zadní HD kamery je ideální pro tu nejlepší ochranu při jízdě i na parkovišti. Kdykoliv se kolem vás něco semele, budete to mít natočené. Zadní kamera je polohovatelná, lze ji cvaknout i opačně na přední sklo a natáčet, co se děje v kabině.

Průkazné noční video

Čočka i optický snímač se umí přizpůsobit špatným světelným podmínkám, takže vy získáte kvalitní video i na úplně neosvětlené silnici za městem.

WDR

Široký dynamický záběr pomáhá vyrovnat kontrast světla a stínu, aby stále bylo vidět, co natáčíte. Hodí se to třeba při výjezdu z tunelu nebo při hodně jasném světle.

Spořič displeje

Kamera vás díky spořiči displeje nebude v noci a v šeru oslňovat, přesto bude dál natáčet. S funkcí tachometr může ukazovat i vaši aktuální rychlost.

Polarizační CPL filtry
(DOPLŇKOVĚ)

Magnetické CPL filtry jdou během vteřiny cvaknout na objektiv a v mžiku odstraní nechtěné odlesky interiéru na předním skle.

PC aplikace se zobrazením polohy

Prohlédněte si pořízené video v klidu na počítači. Díky polohovým údajům z GPS modulu vám aplikace přehraje i trasu z Google Maps včetně rychlosti.

Rychlost a poloha ve videu

GPS umožní zobrazovat rychlost přímo ve videu. Bude tak jasné, že jste nepřekročili povolenou rychlost. Zároveň si díky záznamu polohy můžete prohlédnout, kde auto jezdilo. Obě funkce se dají vypnout.

Obsáhlá databáze radarů

TrueCam M7 vás upozorní, kdykoliv se blížíte k úsekovému měření, křižovatce s detekcí jízdy na červenou nebo pevnému radaru. Víme o více než 40 tisících místech v 36 zemích a další stále přidáváme.

Podpora až 64GB karet

Paměť díky podpoře Micro SD s kapacitou až 64 GB nebude problém. Kamera navíc sama maže nejstarší nepotřebné záběry díky nahrávání do smyčky.

Kamera do auta TrueCam M7 GPS Dual – Připravena na jedno cvaknutí