TrueCam A3L

Kamera do auta za dostupnou cenu.

Kamera do auta TrueCam A3L je ideální volbou pro všechny, kdo se chtějí za nízkou cenu pojistit proti případným komplikacím, které mohou potkat každého řidiče. Stejně tak Vám může tato kamera poskytnout spoustu zábavy, zvlášť pokud jedete na dalekou cestu nebo někam do přírody a chcete si uchovat hezké vzpomínky. Navíc si s kamerou TrueCam A3L můžete natočit zajímavé zážitky přímo za jízdy, aniž byste museli zastavovat nebo složitě hledat, kam jste kameru odložili.

TrueCam A3L

Základní model autokamery TrueCam A3L s přenosným přísavným držákem, který lze použít v jakémkoliv automobilu.

Zvětšit

TrueCam A3L

Čelní pohled na kameru do auta TrueCam A3L a její objektiv a LED přisvícení.

Zvětšit

TrueCam A3L

Kromě přísavného držáku máte možnost využít permanentní nalepovací 3M držák.

Zvětšit

TrueCam A3L

Přehledný LCD displej a funkční tlačítka. Ovládání kamery je intuitivní, v češtině a zvládne ho úplně každý.

Zvětšit

Kamera do auta pro každého řidiče, který potřebuje mít důkaz v případě nehody.

Natáčení ve FULL HD 1080p

Výstup videa je pořizován v interpolovaném FULL HD rozlišení 1080p. Kamera do auta TrueCam A3L dokáže zachytit Vaší jízdu autem i nenadálé situace, které se mohou během jízdy vyskytnout . Záběry můžete poté použít v případě nehody nebo jen pro své potřeby a zábavu.

Časová smyčka

Autokamera TrueCam A3L má funkci cyklického natáčení, díky kterému Vám nemůže dojít místo na paměťové kartě. V případě zaplnění paměti začne černá skříňka přemazávat nejstarší nahraný záznam, takže nikdy nepřijdete o ty nejaktuálnější záběry. Natáčené video lze v případě potřeby zamknout proti přepsání a funkci časové smyčky lze i vypnout.

G-Senzor

G-Senzor je snímač zaznamenávající pohyb jízdy ve třech prostorových osách. V případě, že do Vašeho vozidla někdo narazí, autokamera zaznamená výchylku a automaticky uzamkne aktuální záběr, aby se nemohlo stát, že se záznam nárazu ztratí či přepíše časovou smyčkou. Funkce lze také vypnout či nastavit její citlivost.

Zamykání videa

Pokud si chcete uchovat právě natáčený záběr, stačí stisknout tlačítko zámku a záznam se uzamkne, čímž zamezíte jeho přepsání jiným záznamem. Tlačítko lze použít kdykoliv, při prohlížení galerie nebo i v průběhu pořizování záznamu. Záznam můžete opět kdykoliv odemknout a smazat ručně.

LCD displej s českým menu

Důležitou součástí výbavy kamery do auta TrueCam A3L je LCD displej, díky kterému si můžete zkontrolovat právě natáčený záběr, nastavovat funkce autokamery a prohlížet již natočené záznamy. Ovládací menu černé skříňky TrueCam A3L je kompletně v češtině, takže Vás při její obsluze nečekají žádné překážky. Menu má snadno srozumitelnou strukturu a je jednoduché na obsluhu.

Detekce pohybu

Kamera TrueCam A3L začne automaticky nahrávat, když snímač zaregistruje pohyb a pořídí videozáznam. Díky tomu zachytí kohokoli, kdo by chtěl Vaše zaparkované auto poškodit nebo by v jeho okolí prováděl cokoli nebezpečného. V případě takové situace pak máte v ruce jasný důkaz, ať už se jedná o zachycení podoby pachatele nebo o zdokumentování SPZ pachatele.

České menu, přehledný displej, jednoduché a praktické ovládání.

Jednoduchá obsluha

Kamera je nenáročná na instalaci i na obsluhu. Zapíná se automaticky, jakmile je připojena k napájení a přestane natáčet poté, co se přestane napájet. V případě, že chcete změnit nastavení, je Vám k dispozici přehledné a intuitivní menu, díky kterému si s kamerou TrueCam A3L bez problémů poradí uživatelé všech generací bez ohledu na technické znalosti.

Kontrola jasu

Aby záběry nebyly příliš tmavé nebo naopak přesvícené, můžete si v menu zvolit úroveň expoziční hodnoty. Čím je nastavená hodnota vyšší, tím jasnější záznamy pořídíte a naopak. Díky LCD displeji můžete ihned zjistit, jestli Vám zvolená úroveň jasu vyhovuje.

LED osvětlení

Palubní kamera TrueCam A3L obsahuje i funkci v podobě přisvícení LED diodami. Toto je velice praktický prvek, zvláště v případě, že potřebujete zdokumentovat nehodu, když je zrovna tma.

5MP fotografie

Díky kvalitnímu rozlišení 5 megapixelů najde kamera TrueCam využití i pro focení, ať už kvůli dokumentaci nehody nebo jakýmkoliv jiným účelům.

Autokamera TrueCam A3L je dostupnou variantou pro každého řidiče, který se chce na svých cestách pojistit proti neočekávaným událostem.